Hİzmetlerİmİz

Dezenfeksiyon, Haşere, Barınak, Ürün Satış

KAPALI ALAN VEKTÖR (HAŞERE) MÜCADELE HİZMETİ

Kapalı alan vektör mücadelesi diğer bir adıyla rezidüel pest kontrol, adından da anlaşılacağı gibi tüm kapalı alanlarda (evler, işyerleri, üretim tesisleri, depolar, eğitim-öğretim yerleri, ibadet yerleri vs.) yürüyen ve uçan haşere ile kemirgenlere karşı yapılan ilaçlama uygulamasıdır. Kış aylarında özellikle kapalı alanlarda yuvalanan ve çoğalan yürüyen haşere gruplarıyla ve kemirgenler ile mücadele edilir. Yaz aylarında kapalı alanlarda hem uçan hem de yürüyen haşere grupları ve kemirgenler ile mücadele edilir. Kapalı alanlarda farklı yöntemlerle ilaçlama yapılır. Daha çok kullanılan yöntemler haşerelerde sprey ve jel yöntemidir. Kemirgenler ise istasyon ya da kapan gibi farklı yöntemler uygulanmaktadır. Kapalı alanlarda genellikle kokusuz ilaçlar kullanılır. Birçok kapalı alanda insanlar, evcil hayvanlar ve gıda maddeleri bulunduğundan özellikle doğru ilaç kullanılması gerekmektedir. Firmamız birçok özel sektör ve resmi kurumlara kapalı alan vektör mücadele hizmeti vermektedir. Kapalı alan vektör mücadelesi hakkında bilgi almak ve fiyat bilgisi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

AÇIK ALAN VEKTÖR (HAŞERE) MÜCADELE HİZMETİ

Açık alan vektör mücadelesi, her türlü açık alanlarda bulunan yürüyen ve uçan haşere ile kemirgenlere karşı yapılan ilaçlama uygulamasıdır. Havaların ılıması ve iklimin yumuşak olmasıyla başlayan yumurtlama döneminde larva ilaçlaması yapılmaktadır. Açık alan vektör mücadele hizmeti belediyeler tarafından yapılmaktadır. Bundan dolayı öncelikle yerleşim yerlerinde bulunan üreme alanlarında (su birikintileri, gübrelik alanlar, çöp ve çöplük alanlar vs.) larva uygulaması yapılmaktadır. Yumurtlama döneminin bitmesiyle birlikte larvalar erginleşerek uçmaya başlar ve böylelikle uçan haşerelere karşı ilaçlama yapılmaya başlanır. Açık alan ilaçlama uygulamasında pülverizatör yöntemiyle ilaçlama yapılmaktadır. Bu yöntemde genellikle mistblower, ULV ve sırt pompası kullanılmaktadır. Açık alanlarda kullanılan ilaçlar kokulu ve kokusuz olarak tercih edilebilir. Firmamız birçok özel sektör ve belediyelere açık alan vektör mücadele hizmeti vermektedir. Açık alan vektör mücadelesi hakkında bilgi almak ve fiyat bilgisi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

DEZENFEKSİYON HİZMETLERİ

Her türlü kapalı ve açık alanlarda, yer ve yüzeylerde, göl, gölet ve süs havuzlarında ve akla gelebilecek hemen hemen her yerde mikroorganizma bakterileri yok etmek için yapılan uygulamadır. Dezenfeksiyon uygulamaları aynı zamanda kötü koku oluşumunu engellemek, kirliliği ve virüsleri yok etmek amacıyla da yapılmaktadır. Dezenfeksiyon uygulaması doğrudan el yardımı veya pülverizatör kullanılarak uygulanmaktadır. Firmamız dünyadaki gelişmeleri takip ederek dezenfeksiyon ve havuz hijyeni konusunda ihtisaslaşmaya gitmiş ve birçok belediye de sokak hayvanları için barınaklar tesis ederek kötü koku oluşumunu engellemek ve mikroorganizma bakterileri yok etmek için büyük hizmetler gerçekleştirmiştir. Dezenfeksiyon hizmetleri hakkında bilgi almak ve fiyat bilgisi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

AMBULANS VE HASTANE DEZENFEKSİYON HİZMETLERİ

Türkiye’de ilk defa İl Sağlık Müdürlüklerine bağlı olan 112 Ambulans dezenfeksiyon uygulamasını Ankara’da hayata geçiren firma olmanın gururunu ve sevincini yaşamaktayız. Yüzlerce mikroorganizma bakteriyi içinde barındıran Ambulanslarda dezenfeksiyon uygulaması yapılması, hem ambulans sağlık personeli hem de ambulansa binen hastaların sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Gözle görülmeyen bu mikroorganizma bakteriler ambulansları insanlar için tehlikeli hale getirmektedir. Bu tehlikeyi önlemek ve insan sağlığını tehdit edici mikroorganizma bakterileri yok etmek amacıyla üretilmiş olan Bioxeco solüsyon ürünümüz ve Bioxeco ULV cihazımız ile kendinizi ambulans içinde son derece güvende hissedebilirsiniz. Uygulaması ve kullanımı açısından gayet basit ve bir o kadar da şık bir tasarıma sahip olan ULV cihazımızda hem zaman ayarı hem de mikron püskürtme ayarı bulunmaktadır. ULV cihazı, solüsyon içeriğinde bulunan Hidrojen Peroksiti nano parçalara ayırarak uygulama yapılan alana dağılmasını ve yine solüsyon içeriğinde bulunan Kalloid gümüşün de yardımı ile hızlı bir şekilde etrafa yayılmasını sağlayarak mikroorganizma bakterileri yok etmektedir. Her iki ürünümüz aynı zamanda Hastanelerde ameliyathane, yoğun bakım üniteleri, alet ve ekipman odaları gibi bir çok kapalı alanlarda kullanılmaktadır. Solüsyon ve ULV cihazımı ile ilgili fiyat ve referans bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilir ve ürün özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için kataloğumuzu inceleyebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.Kataloğumuzu indirmek için tıklayınız.

BARINAK HİZMETLERİ

Sokak hayvanlarını korumak, tedavi etmek, üremelerini ve hayatta kalmalarını kontrol altına almak amacıyla yapılan rehabilitasyon hizmetleridir. Firmamız birçok belediyede sokak hayvanları için barınak hizmeti sağlamıştır. Kurmuş olduğumuz barınaklarda teknolojinin en iyi ürünlerinden faydalanarak gerek serinletme, gerek ısınma, otomatik yemleme, kötü koku oluşumunu engellemek gibi her türlü sistemi içerisinde barındıran barınak hizmetimiz belediyeler tarafından büyük ilgi görmüştür. Ayrıca barınaklarda oluşan mikroorganizma bakteriler yok etmek ve kötü koku oluşumunu engellemek amacı ile dezenfeksiyon ve probiyotik hizmeti de vermekteyiz. Barınak hizmetleri hakkında bilgi almak ve fiyat bilgisi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ÜRÜN SATIŞ HİZMETLERİ

1998 yılından bu yana distribütörlüğünü ve bayiliğini yaptığımız üretici firmaları, sektörde en iyi şekilde temsil ederek, ürünlerini de güvenli ve hesaplı satış politikasıyla pazarda yer edinmelerini sağladık. Üretici firmaları ve ürünlerini ticari bir marka haline getirerek hem üretecinin ve hem de tüketicinin takdirini kazandık. Bugün halen distribütörlüğünü ve bayiliğini yaptığımız üreticilerin, firmamızı tercih etmelerinin ve bizi çözüm ortağı olarak görmelerinin onurunu ve gururunu yaşamaktayız. Listemizde bulunan ürünler hakkında bilgi almak ve ürün fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

AQUA COLOURİNG RG (GÖL, GÖLET VE SÜS HAVUZU RENKLENDİRİCİSİ)

Aqua Colouring RG, göllere, göletlere ve süs havuzlarına natürel bir mavi renk vererek estetik ve doğal bir güzellik sağlar. Kullanımı havuz bakım maliyetlerinizi en aza indirir ve oluşabilecek yosunlu ve kirli görüntüyü engeller. Balık olan gölet ve süs havuzlarında güvenle kullanılır. Aqua Colouring RG, uygulanıp dağıldıktan sonra balık tutmaya, yüzmeye veya sulamaya bir engel teşkil etmez. Uygulama yapılan su, berrak doğal renkli olur ve asla suni bir görünüm oluşmaz. Aqua Colouring RG hakkında bilgi almak için sitemizi inceleyiniz, daha detaylı bilgi almak ve fiyat bilgisi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.