Hakkımızda

1998'den Beri

1998 yılında Ankara’da kurulun ve aynı sene ilaçlama sektöründe faaliyete başlayan Onur Tanıtım Pazarlama Taahhüt Ticaret, 20 yıllık hizmet, tecrübe, kalite ve bilgi birikimiyle sektörün öncü kuruluşları arasında yer edinmiştir. Günümüze dek sektörde yerini koruyarak hizmet ahlakından ve hizmet aşkından hiçbir ödün vermemiş ve hizmet verdiği bütün insanların gönlünde saygıdeğer bir kimliğe sahip olmuştur. Kazanılan bu başarıyı, “Alo Böcek” tescilli markasıyla taçlandırmış ve önce Ankara daha sonra tüm Türkiye’de büyük bir marka haline gelmiştir. Bugün “Alo Böcek” tescilli markasıyla büyük bir müşteri portföyüne sahip olan Onur Tanıtım Pazarlama Taahhüt Ticaret, kapalı ve açık alan vektör mücadelesi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Kapalı ve açık alan vektör mücadelesinin yanı sıra dezenfeksiyon hizmetleri, probiyotik hizmetleri, sokak hayvanları barınak hizmetleri ile daha birçok alanda hizmet yelpazesini genişleten Onur Tanıtım Pazarlama Taahhüt Ticaret, aynı zamanda Belediyelerin açık alan vektör mücadele hizmetini yapmaktadır. Birçok belediyeyi referans listesinde bulunduran Onur Tanıtım Pazarlama Taahhüt Ticaret, genç, dinamik, çalışkan, yaratıcı ve yenilikçi bir uzman kadroya sahiptir.

Önceliğimiz hizmet diyerek çıktığımız bu yolda, amacımızın, doğayı, çevreyi ve yaşam alanlarını, yıpratmadan ve bozmadan, insanlara huzurlu, güvenli ve yaşanılabilir alanlar sağlamak olduğunu belirtmek isteriz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.